: 178004


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Powiat
28.

Bezpieczna Droga do Szkoły 2015

1 września 2015 to początek nowego roku szkolnego – rusza policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

więcej »»
Trzebnica
28.08.2015r.

NARKOTYKI W LODÓWCE I OPAKOWANIU PO APARACIE

Trzebniccy policjanci wspólnie z celnikami zabezpieczyli amfetaminę. Zatrzymano mężczyznę, u którego w mieszkaniu ujawniono narkotyki. Podejrzany ukrył środki odurzające w opakowaniu po aparacie fotograficznym a także w lodówce. Oprócz nich, funkcjonariusze znaleźli jeszcze wagę służącą do porcjowania oraz woreczki z zapięciem strunowym. Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Trzebnica
27.08.2015r.

Ostatni weekend wakacji – działania Policji w dniach 28-30 sierpnia

Zmierzając do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym podczas ostatniego sierpniowego weekendu, oraz kończących się wakacji policjanci w dniach 28-30 sierpnia przeprowadzą działania prewencyjno kontrolne pod krypt. Ostatni weekend wakacji”. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek za kierownicą, aby powrót z wakacji był tylko i wyłącznie bezpieczny i szczęśliwy.

więcej »»
Oborniki Śląskie
27.08.2015r.

NIETYPOWA INTERWENCJA - POLICJANCI ZŁAPALI KONIE BIEGAJĄCE PO RONDZIE

Policjanci z powiatu trzebnickiego podjęli interwencję wobec galopujących ulicami miasta koni. Zwierzęta udało się okiełznać. Odebrał je właściciel, który za ich niedopilnowanie został ukarany grzywną.

więcej »»
Trzebnica
25.08.2015r.

POLICJANCI Z TRZEBNICY ZATRZYMALI ZŁODZIEJA I PASERA

Trzebniccy kryminalni w ramach pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o kradzież i paserstwo. Funkcjonariusze pionu kryminalnego po otrzymaniu zgłoszenia o tym przestępstwie podjęli działania operacyjne mające na celu zatrzymanie sprawców. Część skradzionych przedmiotów policjanci odnaleźli w jednym z lombardów na terenie miasta. Za kradzież i paserstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Trzebnica
24.08.2015r.

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW POBICIA KOBIETY

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie kobiety. Sprawcy w jednym z salonów gier na terenie miasta pobili młodą kobietę. Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala na obserwację. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu