: 148086


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
23.04.2014r.

Policyjna akcja Ruch pieszych 2014r

W dniu wczorajszym w godzinach 8.00-16.00 policjanci trzebnickiej drogówki przy współpracy z funkcjonariuszami Ogniwa Ruchu Drogowego z Milicza przeprowadzili działania inspekcyjno-kontrolne, mające na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.


więcej »»
Powiat
23.04.2014r

Posumowanie działań policyjnych „Wielkanoc”

Głównym celem działań było zapewnienie bezpiecznego dojazdu uczestników ruchu do miejsc swoich bliskich , rodzin poprzez kontrole pod względem przestrzegania przez kierujących jak i pieszych przepisów „Prawa o ruchu drogowym” także eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów ponadto prewencyjne oddziałowywanie na uczestników ruchu drogowego, oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa na drogach.

więcej »»
Trzebnica/Prusice
22.04.2014r.

Wdarli się na wieżę kościelną zostali zatrzymani przez policjantów

Trzebniccy policjanci zatrzymali 5 osobową grupę młodych osób, którzy pod osłoną nocy wdarli się na wieżę jednego z obiektów sakralnych, by jak tłumaczyli podziwiać panoramę Prusic. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzut naruszenia miru domowego. Grozić im może kara nawet do roku pozbawienia wolności.

więcej »»
Powiat
22.04.2014r.

18/19.04.2014r. Bez Pobłażania

W dniach 18/19 kwietnia 2014r w godzinach od 20.00-4.00 z polecenia I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy podinsp. Piotra Krzysztonia na terenie Trzebnicy i Prusic policjanci przeprowadzili działania „ Bez Pobłażania „mające na celu ograniczenie przestępczości najbardziej dolegliwej dla obywateli.

więcej »»
Trzebnica
15.04.2014r.

Ćwiczenia służb ratunkowych Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego

W sobotę w Trzebnicy odbyły się skoordynowane ćwiczenia ratownicze połączonych służb ratunkowych Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego pod kryptonimem ,,Wypadek masowy - stacja Kolejowa PKP Trzebnica 2014r”. Tematem ćwiczeń było " Działania ratownicze na stacji kolejowej w Trzebnicy podczas wypadku masowego w wyniku zderzenia szynobusu z autobusem".

więcej »»
Powiat
14.04.2014 r.

Policyjne działania podczas Świąt Wielkanocnych-2014


Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas rodzinnych spotkań i odpoczynku. Jak co roku trzebniccy policjanci będą czuwali nad bezpieczeństwem na drogach naszego powiatu. Policjanci będą kontrolować stan trzeźwości kierujących, reagować na naruszających zasady poruszania się po drogach, kontrolować przestrzeganie ograniczeń prędkości, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci. Dlatego policjanci w tym czasie przeprowadzą działania prewencyjno -kontrolne pod nazwą „Wielkanoc 2014”.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu