: 184012


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
<25.11.2015r>

Policjanci z Trzebnicy zatrzymali mężczyznę, który kradł paliwo z „Tirów”, w trakcie przeszukania okazało się że trudni się także „dilerką”. Przechwycone 2600 porcji marihuany nie trafi na rynek.

Trzebniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu zabezpieczyli spore ilości marihuany. Działania policji ukierunkowane były na ujawnienie 120 litrów paliwa, które sprawca skradł w nocy, włamując się do baku ciągnika siodłowego. Funkcjonariusze zabezpieczyli także susz roślinny, z którego można by było uzyskać około 2600 handlowych porcji narkotyku. 

więcej »»
Trzebnica
<24.11.2015r>

„W narkotykach i dopalaczach topisz swoje życie” - konferencja z udziałem trzebnickiej policji.


Trzebniccy policjanci podczas szkolenia zorganizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczo-Programowego w Trzebnicy, przekazali nauczycielom wiedzę, jak skutecznie współpracować z policją w celu wyeliminowania zjawiska narkomanii na obiektach placówek oświatowych.

więcej »»
Żmigród
<17.11.2015r>


Żmigrodzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zniszczyli lustro ułatwiające wyjazd ze skrzyżowania.


Policjanci z Komisariatu Policji w Żmigrodzie zatrzymali trzech nietrzeźwych mężczyzn, którzy są podejrzani o uszkodzenie infrastruktury drogowej. Sprawcy wyrwali i zniszczyli przydrożne lustro poprawiające widoczność dla kierowców, znajdujące się przy jednym ze skrzyżowań w Żmigrodzie. Wandale nie potrafili wytłumaczyć, dlaczego postąpili w ten sposób, najprawdopodobniej jak sami przyznali powodem był alkohol. Zatrzymani za czyn, o który są podejrzani odpowiedzą teraz przed sądem. Uszkodzenie mienia w świetle kodeksu karnego zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Trzebnica
<12.11.2015r>

Lombard nie uchroni złodzieja przed karą.

Trzebniccy policjanci po raz kolejny odzyskali skradzione mienie, które oddano do lombardu z nadzieją że sprawca kradzieży nie zostanie wykryty. Dzięki działaniom funkcjonariuszy specjalistyczny sprzęt budowlany wartości 700zł wrócił do właściciela.

więcej »»
Trzebnica
<10.11.2015r>

Podczas uroczystości z okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, trzebniccy policjanci otrzymali awanse i wyróżnienia.


W dniu 9 listopada 2015 r. odbyły się uroczystości związane z obchodami 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz 16 rocznicy Dnia Służby Cywilnej, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy otrzymał przedterminowy awans na stopień Inspektora Policji.

więcej »»
Trzebnica
<09.11.2015r>


„Uważajmy na oszustów” - zaproszenie na debatę społeczną.


Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy zaprasza mieszkańców Obornik Śląskich na debatę społeczną , która odbędzie się w dniu 14.11.2015r o godzinie 10:00, w Ośrodku Przeciwdziałania Uzależnieniom w Obornikach Śląskich, ul. Łąkowa 9. Policjanci w trakcie spotkania przekażą informacje, które mogą uchronić przed rożnego rodzaju oszustwami.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu