: 158155


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Powiat

Policjanci przeprowadzą działania„Niechronieni-uczestnicy ruchu drogowego”

W dniu 24.10.2014r. w godzinach 6.00-22.00” mając na celu zredukowanie liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych , rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów policjanci trzebnickiej drogówki wraz z funkcjonariuszami prewencji z podległych jednostek na terenie powiatu trzebnickiego przeprowadzą działania w powiecie trzebnickim prewencyjno-kontrolne pod kryptonimem „Niechronieni-Uczestnicy Ruchu Drogowego”.

więcej »»
Trzebnica
22.10.2014r.

"KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM" – KOLEJNE DZIAŁANIA POLICJANTÓW NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA

Budynek Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu to miejsce gdzie po raz kolejny policjanci spotkali się z mieszkańcami. Tym razem słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie to odbyło się pod nazwą ,,Kieruj się rozsądkiem’’ i było kontynuacją debaty społecznej pn. „Uwaga na oszustów”. Słuchacze oprócz prelekcji funkcjonariuszy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa mieli również możliwość wysłuchania wykładu na temat szkodliwości palenia tytoniu.

więcej »»
Trzebnica
20.10.2014r.

Policja przypomina i apeluje - o noszeniu elementów odblaskowych przez dzieci i dorosłych

Policjanci w trosce o bezpieczeństwo pieszych w tym dorosłych i dzieci przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Każdy pieszy poruszający się po drodze o poranku lub po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba, że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku.

więcej »»
Żmigród
20.10.2014r.

POLICJANCI ZE ŻMIGRODU OTRZYMALI NOWY SPRZĘT

W ubiegłym tygodniu w Komisariacie Policji w Żmigrodzie miało miejsce uroczyste przekazanie trzech komputerów dla funkcjonariuszy. Urządzenia usprawnią pracę, skracając czas poświęcany na czynności kancelaryjne.

więcej »»
Powiat
20.10.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu

W dniach od 13.10.2014r – do 20.10.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 8 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -2 ,KP Żmigród -4, KP Oborniki Śląskie -2 , w tym 4 nietrzeźwych kierujących na terenie Obornik Śląskich -2 Żmigrodu-2 :

więcej »»
Kraj
17.10.2014r.

MASZ INFORMACJE O PRZYPADKACH HANDLU LUDŹMI – SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu