: 152971


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
28.07.2014r.

ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ KRÓLIKÓW

Policjanci z powiatu trzebnickiego bezpośrednio po zgłoszeniu ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 4 królików rasy belgijskiej. Wszystkie skradzione zwierzęta zostały odzyskane i powróciły do prawowitego właściciela. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Teraz będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Trzebnica
28.07.2014r.

28.07.2014r „Trzeźwy poranek”Trzebniccy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego dziś rano w od godziny 5.00 do 9.00 przeprowadzili kolejne wzmożone działania prewencyjno -kontrolne pn. „Trzeźwy poranek”mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Funkcjonariusze w ramach akcji sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierowców, a także zwracali uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym.


więcej »»
Powiat
28.07.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu

W dniach od 21.07.2014r – do 28.07.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 8 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -3,KP Oborniki Śląskie-2,KP Żmigród-2,PP Prusice -1, w tym 2 nietrzeźwych kierujących :

więcej »»
Trzebnica
24.07.2014r.

Wspólne działania policji i sanepidu -aby wakacje były bezpieczne

Trzebniccy policjanci wspólnie z pracownikiem sanepidu odwiedzili dzieci, spędzające wakacje na półkoloniach w Krynicznie, Golędzinowie i Piotrkowiczkach. Stało się już tradycją, że co roku w wakacje, organizowane są spotkania z dziećmi, które przebywają na półkoloniach w miejscu zamieszkania.

więcej »»
Trzebnica
23.07.2014r.

Trzebnickie obchody Święta Policji

W dniu wczorajszym o godzinie 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ul. Leśnej policjantki, policjanci, pracownicy cywilni spotkali się na akademii z okazji Święta Policji w 95 rocznicę powołania przez Sejm II Rzeczypospolitej Policji Państwowej. Policjanci z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Artura Falkowskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy Policji mł. insp. Dionizego Dyjaka otrzymali odznaczenia, akty mianowania , nagrody, listy gratulacyjne.

więcej »»
Trzebnica
23.07.2014r.

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIE I KRADZIEŻ

Policjanci z powiatu trzebnickiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca pod osłoną nocy wyłamał drzwi do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta, po czym wszedł do środka i zabrał z wnętrza pomieszczenia pieniądze. Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionej gotówki, a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu