: 147725


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
15.04.2014r.

Ćwiczenia służb ratunkowych Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego

W sobotę w Trzebnicy odbyły się skoordynowane ćwiczenia ratownicze połączonych służb ratunkowych Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego pod kryptonimem ,,Wypadek masowy - stacja Kolejowa PKP Trzebnica 2014r”. Tematem ćwiczeń było " Działania ratownicze na stacji kolejowej w Trzebnicy podczas wypadku masowego w wyniku zderzenia szynobusu z autobusem".

więcej »»
Powiat
14.04.2014 r.

Policyjne działania podczas Świąt Wielkanocnych-2014


Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas rodzinnych spotkań i odpoczynku. Jak co roku trzebniccy policjanci będą czuwali nad bezpieczeństwem na drogach naszego powiatu. Policjanci będą kontrolować stan trzeźwości kierujących, reagować na naruszających zasady poruszania się po drogach, kontrolować przestrzeganie ograniczeń prędkości, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci. Dlatego policjanci w tym czasie przeprowadzą działania prewencyjno -kontrolne pod nazwą „Wielkanoc 2014”.


więcej »»
Powiat
14.04.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu

W dniach od 07.04.2014r – do 13.04.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 15 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -8, KP Oborniki śląskie -2, KP Żmigród-3,PP Prusice -1, Wydział Prewencji-1, w tym w tym 7 nietrzeźwych kierujących

więcej »»
Trzebnica
09.04.2014r.

Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policjantów


Trzebniccy policjanci z rewiru patrolowo-interwencyjnego Trzebnicy,zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którego kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości. Za swój czyn odpowie teraz przed Sądem.


więcej »»
Powiat
08.04.2014r.

Policjanci przeprowadzili działania„Niechronieni-uczestnicy ruchu drogowego”


W dniu 08.04.2013r. w godzinach 6.00-22.00” mając na celu zredukowanie liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych , rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów policjanci trzebnickiej drogówki wraz z funkcjonariuszami prewencji z podległych jednostek na terenie powiatu trzebnickiego przeprowadzili działania w powiecie trzebnickim prewencyjno-kontrolne pod kryptonimem „Niechronieni-Uczestnicy Ruchu Drogowego”.


więcej »»
Trzebnica
09.04.2014r.

WŁAMALI SIĘ I UKRADLI MIENIE O WARTOŚCI 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH. ZOSTALI ZATRZYMANI.

Trzebniccy policjanci Wydziału kryminalnego zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o włamanie do kilku pomieszczeń gospodarczych oraz elewatora i kradzież mienia o wartości 50 tysięcy złotych. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu