: 175197


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Kraj
30.07.2015r.

RUSZA KAMPANIA "DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe,
więcej

więcej »»
Trzebnica
28,07,2015r.

ODPOWIE ZA PRZESTĘPSTWO I KIEROWANIE POJAZDEM BEZ UPRAWNIEŃ

Policjanci ruchu drogowego z Trzebnicy zatrzymali kierowcę, który pomimo zabranych mu uprawnień jeździł samochodem. Mężczyzna nie zastosował się do decyzji starosty w związku z uzbieraniem 24 punktów za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Trzebnica
<27.07.2015r.>

Samochód wypadł z drogi i doszczętnie spłonął.

Policjanci zapewnili bezpieczeństwo podróżującym krajową „piątką”, gdy płonął samochód, którym kierująca kobieta wjechała do przydrożnego rowu.

więcej »»
Trzebnica
<20.07.2015r.>

Święto Policji w Trzebnicy

W dniu 20 lipca 2015r, podczas obchodów Święta Policji w Trzebnicy, funkcjonariusze uczcili 96 rocznicę  utworzenia Policji Państwowej. W trakcie uroczystości z udziałem Zastępcy  Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Artura Falkowskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy Policji mł. insp. Dionizego Dyjaka, zostały wręczone medale, odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

więcej »»
Trzebnica
21.07.2015 r.

Komisarz Lew kontra dopalacze

Trzebniccy policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologi wykorzystują podczas wakacji każdą możliwość spotkania się z wypoczywającą młodzieżą. Celem tych spotkań jest promowanie bezpiecznych zachowań podczas wypoczynku, w tym także informowanie o zagrożeniach związanych z zażywaniem „dopalaczy”.

więcej »»
Trzebnica
<17.07.2014r>

Dopalacze, gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów.


Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy. Lista zostanie także przekazana do wszystkich resortów, urzędów wojewódzkich oraz powiatów.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu