: 157842


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
20.10.2014r.

Policja przypomina i apeluje - o noszeniu elementów odblaskowych przez dzieci i dorosłych

Policjanci w trosce o bezpieczeństwo pieszych w tym dorosłych i dzieci przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Każdy pieszy poruszający się po drodze o poranku lub po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba, że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku.

więcej »»
Żmigród
20.10.2014r.

POLICJANCI ZE ŻMIGRODU OTRZYMALI NOWY SPRZĘT

W ubiegłym tygodniu w Komisariacie Policji w Żmigrodzie miało miejsce uroczyste przekazanie trzech komputerów dla funkcjonariuszy. Urządzenia usprawnią pracę, skracając czas poświęcany na czynności kancelaryjne.

więcej »»
Powiat
20.10.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu

W dniach od 13.10.2014r – do 20.10.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 8 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -2 ,KP Żmigród -4, KP Oborniki Śląskie -2 , w tym 4 nietrzeźwych kierujących na terenie Obornik Śląskich -2 Żmigrodu-2 :

więcej »»
Kraj
17.10.2014r.

MASZ INFORMACJE O PRZYPADKACH HANDLU LUDŹMI – SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»
KRAJ
17.10.2014r

EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z HANDLEM LUDŹMI

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»
Kraj
15.10.2014r.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MEDIACJI I TYDZIEŃ MEDIACJI

„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który rozpocznie się 13 października, a zakończy 18.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu