: 166449


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
26.02.2015r.

Policjanci odeszli na zasłużoną emeryturę

Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy młodszy inspektor Dionizy Dyjak oraz policjanci, pracownicy cywilni pożegnali dwóch swoich kolegów, którzy po wielu latach służby odeszli na zasłużoną emeryturę. Komendant podziękował im za wieloletnią i pełną poświęceń służbę życząc powodzenia w życiu osobistym.

więcej »»
Trzebnica
24.02.2015r.

PO POŚCIGU POLICJANCI ZATRZYMALI PIRATA DROGOWEGO, KTÓRY UKRADŁ PALIWO NA STACJI PALIW

Policjanci z trzebnickiej drogówki po pościgu zatrzymali 34-letniego kierowcę forda, który ukradł paliwo na stacji benzynowej, nie zatrzymał się do kontroli i uciekał krajową 5 łamiąc kolejne przepisy. Policyjna kamera zarejestrowała karkołomne wyczyny drogowe kierowcy. Mężczyźnie już zatrzymano prawo jazdy, za kradzież paliwa oraz pozostałe wykroczenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

więcej »»
Powiat
24.02.2015r.

20.02.2015r.Policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”

W dniu 20.02.2015r. w godzinach 6.00-22.00” mając na celu zredukowanie liczby wypadków drogowych z udziałem pieszych , rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów policjanci trzebnickiej drogówki wraz z funkcjonariuszami prewencji z podległych jednostek na terenie powiatu trzebnickiego przeprowadzili działania w powiecie trzebnickim prewencyjno-kontrolne pod kryptonimem „Niechronieni-Uczestnicy Ruchu Drogowego”.

więcej »»
Powiat
13.02.2015r.

23.02.2015r.do 28.02.2015r. Obchodzony będzie "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem"

W tym roku "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" odbywać się będzie w dniach 23 lutego–28 lutego 2015 r. W organizację obchodów, w której wiodąca rolę odgrywa Ministerstwo Sprawiedliwości, aktywnie włączyły się: Prokuratura Generalna, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Straży Granicznej, Krajowa Rada Kuratorów, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Rada Radców Prawnych, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna oraz Komenda Główna Policji.

więcej »»
Trzebnica
12.02.2015r.

„Bezpieczne Dziecko - Bezpieczny Przedszkolak” – spotkanie z policjantką

Dyrekcja, oraz dzieci z Przedszkola nr.2 w Trzebnicy w ramach konkursu „Bezpieczne dziecko, Bezpieczne przedszkole 2015r.” zaprosiły policjantkę na spotkanie z przedszkolakami.
Celem spotkania było wyjaśnienie dzieciom jak bezpiecznie korzystać z komputera, internetu czy telefonu.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu