: 154993


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
01.09.2014r.

Podsumowanie działań Policji „Ostatni weekend wakacji”


Zmierzając do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym podczas ostatniego sierpniowego weekendu, oraz kończących się wakacji, w celu ograniczenia negatywnych zachowań w ruchu drogowym policjanci powiatu trzebnickiego przeprowadzili działania prewencyjno - kontrolne pod kryptonimem „Ostatni weekend wakacji”.

więcej »»
Wrocław Trzebnica
01.09.2014r.

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI, UKRYTĄ W POLU KUKURYDZY – ZABEZPIECZONO 280 KRZEWÓW I SADZONEK

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu oraz z Trzebnicy zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Uprawa ukryta była na polu kukurydzy. Zabezpieczono 280 krzewów i sadzonek. Dwóch mężczyzn, zatrzymanych w tej sprawie, usłyszało już zarzuty. Wobec jednego z nich zastosowano także środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Podejrzanym grozić teraz może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

więcej »»
Powiat
01.09.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu

W dniach od 25.08.2014r – do 01.09.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 13 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -5 ,KP Oborniki Śląskie-3, PP Prusice -5 , w tym 3 nietrzeźwych kierujących :

więcej »»
Oborniki Śląskie
31.08.2014r

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia nieletniego

Oborniccy policjanci zatrzymali bezpośrednio po zdarzeniu dwóch młodych mężczyzn , którzy na terenie miasta pobili 15-letniego chłopca. Zatrzymani 18-latkowie mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 la

więcej »»
Powiat
28.08.2014r.

Policja apeluje o ostrożność !!!!!!!!!!!!

Pomimo ciągłych apeli policjantów, cały czas dochodzi do oszustw na tzw. wnuczka na terenie naszego województwa. Oszuści podający się za krewnych starszych osób i za funkcjonariuszy policji , próbują wyłudzać od osób w podeszłym wieku pieniądze.
Scenariusz działania oszustów ma zawsze podobny schemat. Polega on na telefonie do starszej osoby i opowieści o rzekomym wypadku, który miała spowodować bliska jej osoba (wnuk, siostrzeniec itp.) a nastepnie proszą o natychmiastowe przekazanie gotówki na spłatę długu, szkód powstałych podczas wypadku drogowego bądź na operacje, na leczenie informując o ciężkiej chorobie. W dalszej kolejności dochodzi do przekazania pieniędzy oszustowi - kurierowi podającego się za przyjaciela członka rodziny lub za pomocą przekazu pocztowego, przelwu na konto. Oszuści, to nie tylko mężczyźni!


więcej »»
KRAJ
28.08.2014r.

WIELKI CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI NOŻNEJ POLICJA KONTRA TVP


WIELKI CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI NOŻNEJ POLICJA KONTRA TVP
Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu