: 161798


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
27.12.2014r.

Komunikat Policji


Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy, poszukuje zaginionego: Mateusza Leszczyńskiego lat 19 mieszkaniec gminy Trzebnica.
Rysopis zaginionego: wiek 19 lat ,wzrostu około 180 cm, średniej budowy ciała,oczy piwne włosy krótkie czarne cięte na jeżyka , twarz okrągła. Ubrany w sweter koloru szarego, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe adidas koloru czarnego z trzema białymi paskami.

więcej »»
Żmigród
24.12.2014r

ZATRZYMANY KŁUSOWNIK- WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU KRADZIEŻY DREWNA,A W ZAMRAŻALCE ZNALEZIONO PONAD 70 KILOGRAMÓW MIĘSA DZIKIEJ ZWIERZYNY

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z powiatu trzebnickiego, a podejrzanemu o kłusownictwo. W mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze znaleźli schowane w zamrażalce, ponad 70 kilogramów mięsa dzikiej zwierzyny. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy na gorącym uczynku kradzieży drewna z lasu. Tam też policjanci znaleźli wnyki, świadczące o kłusownictwie. Mężczyzna trafił dom policyjnego aresztu

więcej »»
Kraj
22.12.2014r.

FAJERWERKI - ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ

Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja i Służba Celna przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.

więcej »»
Żmigród
22.12.2014r.

Debata Społeczna - "Koalicja nieobojętnych w Żmigrodzie – realizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi"

W dniu 17.12.2014r. o godzinie 14.00 w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie przy ul. Wrocławskiej 12 z inicjatywy Komendanta Komisariatu Policji w Żmigrodzie, oraz Burmistrza Miasta Żmigrodu, odbyła się debata społeczna pt. "KOALICJA NIEOBOJĘTNYCH W ŻMIGRODZIE" - realizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Celem debaty było min. przypomnienie i omówienie przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi" , skutków spożywania alkoholu przez nieletnich i dorosłych.

więcej »»
Prusice
18.12.2014r.

PODEJRZANY O ROZBÓJ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Funkcjonariusze zatrzymali osobę podejrzaną o rozbój. Sprawca zaatakował mężczyznę na terenie klatki schodowej i zabrał mu pieniądze, które potrzebował na… alkohol. Na szczęście pokrzywdzonemu nic poważnego się nie stało. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za rozbój kodeks karny przewiduje do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Powiat
16.12.2014r.

Policyjne działania "Bezpieczna droga"w powiecie trzebnickim.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego, oraz prewencji powiatu trzebnickiego w dniu 19.12.2014r.przeprowadzą działania pn."Bezpieczna Droga. Celem tych działań będzie poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego, ograniczenie ilość wypadków oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń na drogach powiatu trzebnickiego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu