: 152876


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Trzebnica...
Trzebnica
24.07.2014r.

Wspólne działania policji i sanepidu -aby wakacje były bezpieczne

Trzebniccy policjanci wspólnie z pracownikiem sanepidu odwiedzili dzieci, spędzające wakacje na półkoloniach w Krynicznie, Golędzinowie i Piotrkowiczkach. Stało się już tradycją, że co roku w wakacje, organizowane są spotkania z dziećmi, które przebywają na półkoloniach w miejscu zamieszkania.

więcej »»
Trzebnica
23.07.2014r.

Trzebnickie obchody Święta Policji

W dniu wczorajszym o godzinie 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ul. Leśnej policjantki, policjanci, pracownicy cywilni spotkali się na akademii z okazji Święta Policji w 95 rocznicę powołania przez Sejm II Rzeczypospolitej Policji Państwowej. Policjanci z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Artura Falkowskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy Policji mł. insp. Dionizego Dyjaka otrzymali odznaczenia, akty mianowania , nagrody, listy gratulacyjne.

więcej »»
Trzebnica
23.07.2014r.

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIE I KRADZIEŻ

Policjanci z powiatu trzebnickiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca pod osłoną nocy wyłamał drzwi do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta, po czym wszedł do środka i zabrał z wnętrza pomieszczenia pieniądze. Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionej gotówki, a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Powiat
21.07.2014r.

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych w minionym tygodniu


W dniach od 14.07.2014r – do 21.07.2014r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 5 sprawców przestępstw ( KPP Trzebnica -3 ,KP Oborniki Śląskie-1, KP Żmigród-1, w tym 3 nietrzeźwych kierujących :


więcej »»
Zmigród
14.07.2014r.

Pochwalił się że był dzień wcześniej na imprezie – miał zawieść wycieczkę do Karpacza

Policjanci z komisariatu Policji w Żmigrodzie zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który w tym stanie miał zawieźć autobusem wycieczkę do Karpacza. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a on sam za czyn, o który jest podejrzany, odpowie teraz przed sądem. Mężczyzna wpadł po tym, jak pochwalił się przed wyjazdem, że dzień wcześniej był na imprezie ...

więcej »»
Powiat
14.07.2014r

,,ZWOLNIJ – DOJEDZ DO CELU’’ – POLICYJNE DZIAŁANIA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM


13 lipca od godziny 6.00 do 22.00 policjanci ogniwa ruchu drogowego, oraz prewencji powiatu trzebnickiego przeprowdzili wzmożone działania prewencyjno-kontrolne pod kryptonimem „Zwolnij – dojedziesz do celu”. Funkcjonariusze w trakcie trwania akcji sprawdzali głównie czy kierujący pojazdami stosują się ograniczeń prędkości i czy podróżują zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu